KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13163014
nr 1316 3014
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, Viking. Olja på pannå, Motivet: 41x32 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 mars 2020
kl 20:21:16
500 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt